Aansteker met flesopener v.a. 50 stuks full colour druk
€ 0,28
Bedrukt in 1 - 2 weken,
sneller mogelijk in overleg.
sneller mogelijk in overleg.
| Inhoud | 0.6969 |
|---|---|
| Merk | |
| Diameter | 1.1 cm |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Gewicht | 11 g |
| Kleur | wit |
| Maat | # Geen maat |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Lengte | 14.1 cm |