Greedo Bluetooth® aluminium speaker
€ 8,33
Bedrukt in 1 - 2 weken,
sneller mogelijk in overleg.
sneller mogelijk in overleg.
| Inhoud | 0.6969 |
|---|---|
| Merk | |
| Diameter | 1.1 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 11 g |
| Kleur | groen |
| Maat | # Geen maat |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Lengte | 13.5 cm |