ABS en kartonnen koker met potloden Terrence
€ 0,47
Bedrukt in 1 - 2 weken,
sneller mogelijk in overleg.
sneller mogelijk in overleg.
Kartonnen koker met 6 ongelakte kleurpotloden, 6 waskrijtjes en een puntenslijper.
| Inhoud | 47.7129 |
|---|---|
| Diameter | 4.5 cm |
| Materiaal | Hout, Karton |
| Merk | |
| Gewicht | 65 g |
| Kleur | bruin |
| Maat | # Geen maat |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Lengte | 10 cm |