Ijskrabber met handschoen - Fleece & Warm
€ 1,33
Bedrukt in 1 - 2 weken,
sneller mogelijk in overleg.
sneller mogelijk in overleg.
Multifunctioneel relatiegeschenk. U scoort hoge ogen met deze parkeerschijf, uitgebreid met ijskrabber, rubberen ruitenwisser, winkelwagenmuntje aan de achterzijde en een bandenprofielmeter. Parkeerschijf gemaakt van duurzaam kunststof. Uw logo en/of tekst presenteren wij op de achterzijde, op een groot drukformaat. Maximaal bedrukt met 2 drukkleuren.
| Inhoud | 54.87 |
|---|---|
| Grootte | 15,5 x 11,8 x 0,3 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 65 g |
| Merk | |
| Levertijd | Standaard levertijd bedrukt, circa 6 werkdagen na akkoord op de drukproef. Eerdere levering in overleg. Onbedrukte levering in 2 werkdagen. |
| Uitleg druktechniek | Tampondruk: voordelige druktechniek waarbij gebruik wordt gemaakt van een siliconen stempel die de inkt oppakt van een plaat. De stempel plaatst de inkt op het product. |
| Bijzonderheden | Kleinere aantallen kunnen tegen een toeslag worden besteld. |
| Aanbevolen druktechniek | Tampondruk |
| Kleur | blauw |
| Maat | # Geen maat |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Lengte | 15.5 cm |
| Bedrukkingsinformatie | Standaard bedrukking d.m.v. tampondruk op de achterzijde, max. 2 drukkleuren, max. drukformaat 90 x 50 mm. |