Senator Challenger Frosted pennen
€ 0,48
Bedrukt in 1 - 2 weken,
sneller mogelijk in overleg.
sneller mogelijk in overleg.
Senator ontwerpt en produceert al sinds 1920 pennen. Dit is een klassieke uitvoering. Blauwschrijvende balpen met metalen puntstuk, clip, drukknop en tussenring. De witte en zwarte balpennen zijn ook verkrijgbaar met zwartschrijvende inkt. Geef bij uw bestelling a.u.b. uw voorkeur aan. Uw logo plaatsen we met 1 of meerdere drukkleur(en) op de balpen. Direct naast de clip is een full colour opdruk mogelijk.
| Inhoud | 0.5236 |
|---|---|
| Merk | Senator |
| Diameter | 1 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 8 g |
| Bijzonderheden | Duitse kwaliteitsbalpennen, met groot drukformaat. Daarnaast zijn diverse andere drukmogelijkheden optioneel. Tegen meerprijs is zwarte vulling mogelijk. Geschikt voor intensief gebruik. |
| Materiaal | Hoogwaardig kunststof |
| Levertijd | Standaard levertijd bedrukt, ongeveer 5 werkdagen na akkoord op de drukproef. Onbewerkte levering in 2 werkdagen. Snellere bedrukte levering in overleg. |
| Schrijfkleur | Blauw, de witte en zwarte uitvoering zijn ook met zwarte vulling verkrijbaar. |
| Aanbevolen druktechniek | Zeefdruk of full colour druk |
| Kleur | rood |
| Maat | # Geen maat |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Lengte | 13.2 cm |
| Bedrukkingsinformatie | Kleurendruk, uitgebreidere drukmogelijkheden op aanvraag. |