Balpen Ducal Extra hardcolour blauwschrijvend
€ 0,35
Bedrukt in 1 - 2 weken,
sneller mogelijk in overleg.
sneller mogelijk in overleg.
| Inhoud | 0.6969 |
|---|---|
| Merk | Stilolinea |
| Diameter | 1.1 cm |
| Gewicht | 11 g |
| Levertijd | Standaard levertijd bedrukt, ongeveer 5 werkdagen na akkoord op de drukproef. Onbewerkte levering in 2 werkdagen. Snellere bedrukte levering in overleg. |
| Materiaal | Hoogwaardig kunststof |
| Bijzonderheden | Goede kwaliteitsbalpen, ook bij intensief gebruik. |
| Kleur | oranje |
| Maat | # Geen maat |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Lengte | 14 cm |
| Bedrukkingsinformatie | Eén of meerkleurendruk |