Anti-stress bal
€ 0,47
Bedrukt in 1 - 2 weken,
sneller mogelijk in overleg.
sneller mogelijk in overleg.
Vrolijk gekleurde jongleerballen, formaat ø 5 cm. De ballen zijn gevuld met korrels en worden geleverd in een koker. Leer leuke trucjes en verhoog het concentratievermogen. Uw logo en/of tekst presenteren wij op alle drie de ballen, max. met 1 drukkleur op max. 1 gekleurd gedeelte van de bal.
| Inhoud | 113.0973 |
|---|---|
| Grootte | ø 6 x 15,5 cm |
| Diameter | 6 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 136 g |
| Merk | |
| Levertijd | Standaard levertijd bedrukt, circa 6 werkdagen na akkoord op de drukproef. Eerdere levering in overleg. Onbedrukte levering in 2 werkdagen. |
| Uitleg druktechniek | Tampondruk: voordelige druktechniek waarbij gebruik wordt gemaakt van een siliconen stempel die de inkt oppakt van een plaat. De stempel plaatst de inkt op het product. |
| Aanbevolen druktechniek | Tampondruk |
| Bijzonderheden | Kleinere aantallen kunnen tegen een toeslag worden besteld. |
| Kleur | custom/multicolor |
| Maat | # Geen maat |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Lengte | 15.5 cm |
| Bedrukkingsinformatie | Standaard bedrukking d.m.v. tampondruk op alle drie de ballen, op 1 gekleurd vlak, max. met 1 drukkleur, op max. drukformaat van 35 x 20 mm. |